Spółka PGE Systemy ponownie wyróżniona

04.06.2024
dsc06833_1


Trzy spółki z Grupy PGE - PGE SA, PGE Baltica, PGE Systemy – zostały uhonorowane tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2024”. 

Spółki otrzymały nagrody drugi rok z rzędu, co pokazuje, że cenione są nasze wysiłki w tworzeniu przyjaznego i inspirującego środowiska pracy.

O przyznaniu nagrody zdecydowała w głównej mierze realizacja najnowocześniejszych standardów w obszarze HR, z które mają pozytywny wpływ na ogólny rozwój organizacji, począwszy od najlepszych praktyk w zakresie rozwoju i szkoleń, przemyślany system motywacyjny, dbałość o przyjazną atmosferę w pracy i wyróżniające się działania w zakresie CSR. Otrzymane wyróżnienie to docenienie efektywnej polityki personalnej, za która odpowiada cały zespół HR oraz potwierdzenie, że Grupa PGE należy do najlepszych pracodawców na rynku.

Organizatorem programu Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR jest Redakcja Strefy Gospodarki, ogólnopolski i niezależny dodatek dystrybuowany z Dziennikiem Gazetą Prawną - ekonomicznym dziennikiem nr 1 w naszym kraju.

„Wyróżnienie nas kolejny rok tytułem Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR potwierdza, że PGE Systemy jest miejscem, gdzie najważniejszą wartością są pracownicy – ich zaangażowanie, pasja oraz ich zaangażowanie w realizację celów biznesowych. Wiemy, że branża ICT, w której działamy dynamicznie się zmienia, dlatego umożliwiamy naszym pracownikom nieustanne podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie certyfikatów i udział w najlepszych szkoleniach. Przyznana nagroda to docenienie efektywnej polityki personalnej oraz potwierdzenie stosowania wysokich standardów w tym obszarze, na wymagającym i dynamicznym rynku.” – Zbigniew Orkisz p.o. Prezes Zarządu PGE Systemy

„Serdeczne podziękowania dla każdego Pracownika i Menedżera za nieocenione zaangażowanie oraz wkład, który przyczynia się do kreowania motywującego i fajnego miejsca pracy. Razem dajemy radę.” – Edyta Boś Kierownik Operacyjny, Zespół HRBP PGE Systemy