Aktualności

Prace nad nowoczesną siecią łączności LTE450 dla energetyki to temat, który pod koniec stycznia poznali widzowie magazynu Cire Cafe. W audycji wystąpił Damian Zajączkowski, dyrektor Programu LTE450 z PGE Systemy. 

Czytaj więcej

PGE Systemy i PGE Dystrybucja, spółki z Grupy PGE, podpisały umowę z firmą Nokia Solutions and Networks na dostawę i wdrożenie komponentów sieci teletransmisyjnej typu mobile backhaul (MBH) na potrzeby budowy sieci LTE450. 

Czytaj więcej

Funkcjonowanie energetyki z punktu widzenia bezpieczeństwa jest coraz bardziej uzależnione od rozwiązań teleinformatycznych zapewniających łączność.

Czytaj więcej

Paweł Westfalewicz, dyrektor Departamentu Architektury w PGE Systemy i Małgorzata Hoch-Zwolińska, kierownik serwisu wysokościowego turbin wiatrowych w PGE Energia Odnawialna zaprezentowali aplikację Blade Inspection and Management System (BIMS).

Czytaj więcej

Zespół naszych ekspertów od cyberbezpieczeństwa wziął udział w rozgrywkach CyberEXPERT GAME. Wraz z innymi drużynami reprezentującymi państwowe instytucje doskonalił umiejętności walki z cyberprzestępcami podczas wymagającej, wirtualnej rywalizacji.

Czytaj więcej

Pierwsze rozwiązanie SD-WAN wdrożone w polskiej energetyce, już dzisiaj przynosi PGE Polska Grupa Energetyczna szereg korzyści biznesowych i technologicznych.

Czytaj więcej