PGE Systemy z tytułem Solidnego Pracodawcy

15.05.2023
solidny


PGE Systemy SA (wraz z PGE SA oraz PGE Baltica sp. z o.o.) zostały odznaczone za wzorcową politykę personalną tytułem Solidny Pracodawca 2023 r. 
 


To pierwsze, historyczne odznaczenie dla PGE Systemy SA. Odznaczenie przyznawane jest firmom, które nadążają za zmianami i potrzebami dynamicznego rynku pracy i realizują wysoką jakość zatrudnienia, w skład której wchodzą m.in. warunki pracy (respektowanie przepisów prawa pracy, BHP), terminowość wypłat, warunki socjalne, szkolenia pracowników czy dynamika zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat. 
 
Kapituła konkursu, w skład której wchodzą niezależni eksperci oraz firmy doradcze z obszaru HR. Jest to wyróżnienie o tyle istotne, że stanowi potwierdzenie realizacji najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim w PGE Systemy S.A.  
 
Dla PGE Systemy S.A. jest to odznaczenie o tyle istotne, że stanowi potwierdzenie realizacji wysokich standardów w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, co jest istotne o tyle, że spółka funkcjonuje na wymagającym i dynamicznym rynku IT. 
 
Dlatego szczególne cieszy odznaczenie przyznane przez organizatorów konkursu – bo pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze. Doceniono inicjatywy związane z rozwojem, badanie opinii pracowników i wdrożone po nim działania doskonalące, co pokazuje autentyczny dialog z Pracownikami czy rozbudowany system świadczeń socjalnych. 
 
Tym samym PGE Systemy SA dołączają do grona Solidnych Pracodawców w Grupie PGE. Podobnym odznaczeniem mogą pochwalić się również PGE SA oraz PGE Baltica sp. z.o.o. 

 Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Grupy PGE zapraszamy na naszą stronę kariery: https://www.gkpge.pl/grupa-pge/kariera