Aktualności

Wiele instytucji publicznych już wykorzystuje chmurę obliczeniową, a kolejne przygotowują się do jej używania. W związku z tym, chcąc przyspieszyć rozwój obszarów krytycznych, należy poświęcać tematowi chmury więcej czasu w debacie publicznej. 

Czytaj więcej


PGE Systemy SA (wraz z PGE SA oraz PGE Baltica sp. z o.o.) zostały odznaczone za wzorcową politykę personalną tytułem Solidny Pracodawca 2023 r. 
 

Czytaj więcej

Działając zgodnie z wartościami Grupy PGE, w spółce PGE Systemy dokładamy wszelkich starań, by nasza organizacja stale się rozwijała oraz odpowiadała na potrzeby Pracowników.

Czytaj więcej

Podczas VMWare Technology Forum w Warszawie Tomasz Kwiatek, dyrektor Departamentu Infrastruktury PGE Systemy, opowiedział o nowej platformie SD-WAN, umożliwiającej scalanie projektów Grupy PGE. 

Czytaj więcej

Spółka PGE Systemy, odpowiedzialna za realizację strategicznych projektów z zakresu IT w  Grupie PGE, wdrożyła pierwszą w branży energetycznej w Polsce platformę SD-WAN. Pozwala ona na bezpieczny przesył danych pomiędzy oddziałami firmy, Data Center i usługami cloud. Dzięki temu zarządzanie dużą siecią, jaką posiada Grupa PGE, będzie prostsze i bezpieczniejsze.

Czytaj więcej

Autorska aplikacja PGE Blade Planner, opracowana przez informatyków z PGE Systemy, już pomaga w serwisowaniu turbin wiatrowych PGE Energia Odnawialna. Zapewnia bieżące wsparcie procesu zarządzania uszkodzeniami.

Czytaj więcej