Aktualności

Z pewnością nie zastąpią człowieka, ale mogą znacznie ułatwić mu pracę. Specjaliści z PGE Systemy uruchomili w Grupie PGE już kilkadziesiąt takich rozwiązań.

Czytaj więcej

PGE Systemy Liderem 21. Edycji Konkursu Technologicznego Gazety Bankowej za wdrożenie Rozwiązania wsparcia Obszaru Technologicznego w Grupie PGE.

Czytaj więcej

PGE Dystrybucja w ramach budowy sieci łączności specjalnej LTE450 podpisała umowę z Ericssonem na dostawę i wdrożenie komponentów radiowych RAN. Uruchomienie sprzętu radiowego RAN i rdzeniowego CORE będzie trzonem włączenia usług LTE450 dla energetyki.

Czytaj więcej

Jest to prestiżowe wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla pracodawców, którzy mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.

Czytaj więcej

Wiele instytucji publicznych już wykorzystuje chmurę obliczeniową, a kolejne przygotowują się do jej używania. W związku z tym, chcąc przyspieszyć rozwój obszarów krytycznych, należy poświęcać tematowi chmury więcej czasu w debacie publicznej. 

Czytaj więcej


PGE Systemy SA (wraz z PGE SA oraz PGE Baltica sp. z o.o.) zostały odznaczone za wzorcową politykę personalną tytułem Solidny Pracodawca 2023 r. 
 

Czytaj więcej