Aktualności

Już trzy spółki z Grupy PGE - PGE SA, PGE Baltica i teraz PGE Systemy – zostały uhonorowane tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2023”.

Czytaj więcej

PGE Dystrybucja, spółka z Grupy PGE, zmodernizuje i dostosuje własne wieże telekomunikacyjne w ramach budowy sieci łączności specjalnej LTE450.

Czytaj więcej

Z pewnością nie zastąpią człowieka, ale mogą znacznie ułatwić mu pracę. Specjaliści z PGE Systemy uruchomili w Grupie PGE już kilkadziesiąt takich rozwiązań.

Czytaj więcej

PGE Systemy Liderem 21. Edycji Konkursu Technologicznego Gazety Bankowej za wdrożenie Rozwiązania wsparcia Obszaru Technologicznego w Grupie PGE.

Czytaj więcej

PGE Dystrybucja w ramach budowy sieci łączności specjalnej LTE450 podpisała umowę z Ericssonem na dostawę i wdrożenie komponentów radiowych RAN. Uruchomienie sprzętu radiowego RAN i rdzeniowego CORE będzie trzonem włączenia usług LTE450 dla energetyki.

Czytaj więcej

Jest to prestiżowe wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla pracodawców, którzy mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.

Czytaj więcej