Aktualności

Podczas pierwszego dnia Konferencji 37. EuroPOWER & 7. OZE POWER Wiceprezes PGE Systemy wziął udział w panelu dyskusyjnym  „W jaki sposób pobudzić proces digitalizacyjny w energetyce?". Prezes Ferens opowiedział jak „serce cyfryzacji" Grupy PGE radzi sobie z wyzwaniami cyfrowymi oraz jakie projekty udało się wdrożyć lub nad jakimi obecnie pracuje spółka PGE Systemy.
 

Czytaj więcej

Do 21 kwietnia 2023 r. do godziny 14:00, wykonawcy mogą ubiegać się o dopuszczenie do udziału we wstępnych konsultacjach, jakie planują przeprowadzić PGE Systemy w związku z budową sieci LTE450.

Czytaj więcej

PGE Systemy jest dostawcą narzędzi i usług IT dla wszystkich podmiotów z Grupy PGE, a jednym z jej najważniejszych zadań jest cyberbezpieczeństwo. 

Czytaj więcej

PGE Systemy, spółka z Grupy PGE, odpowiedzialna za budowę sieci łączności specjalnej LTE450 na potrzeby energetyki, podpisała umowę z firmą Ericsson na dostawę i wdrożenie komponentów rdzeniowych CORE. Nowa sieć usprawni zarządzanie siecią energetyczną i przyspieszy obsługę klientów.

Czytaj więcej

PGE Systemy, spółka z Grupy PGE, wybrała wykonawcę na realizację środowiska produkcyjnego i testowego sieci rdzeniowej CORE oraz komponentów sieci radiowej RAN w ramach budowy sieci łączności dla energetyki LTE450.

Czytaj więcej

Jesteśmy członkiem międzynarodowego stowarzyszenia 450 MHz Alliance, które reprezentuje interesy oraz tworzy środowisko współpracy dla firm wyznaczających kierunek rozwoju i działania w paśmie 450 MHz. 

Czytaj więcej